UF92B12-BTLR
Hua Hua
Tau Wae: UF92B12-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.UF92B12-BTLR.pdf2.UF92B12-BTLR.pdf3.UF92B12-BTLR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF92B12-BTLR
Tau Wae UF92B12-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.618 lb (280.32g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa UF92B
RPM 2300 RPM Mana (Watts) 11.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 32.0 dB(A)
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.110A He momo kai Ball