UF92A12-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF92A12-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF92A12-BWHR.pdf2.UF92A12-BWHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF92A12-BWHR
Tau Wae UF92A12-BWHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6987 pcs Pepa Raraunga 1.UF92A12-BWHR.pdf2.UF92A12-BWHR.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.992 lb (449.96g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa UF92A
RPM 3300 RPM Mana (Watts) 12.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 38.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.160A He momo kai Ball