UF92B12-BTHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF92B12-BTHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.UF92B12-BTHR.pdf2.UF92B12-BTHR.pdf3.UF92B12-BTHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF92B12-BTHR
Tau Wae UF92B12-BTHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.618 lb (280.32g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa UF92B
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 11.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 36.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball