UF92B23-BWHR
Hua Hua
Tau Wae: UF92B23-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF92B23-BWHR.pdf2.UF92B23-BWHR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF92B23-BWHR
Tau Wae UF92B23-BWHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5471 pcs Pepa Raraunga 1.UF92B23-BWHR.pdf2.UF92B23-BWHR.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha 0.618 lb (280.32g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa UF92B
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 14.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 36.0 dB(A)
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.070A He momo kai Ball