CMD-HHLR-315
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHLR-315 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-HHLR-315
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON
Ngā Rauemi: CMD-HHLR-315.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-HHLR-315
Tau Wae CMD-HHLR-315 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4442 pcs Pepa Raraunga CMD-HHLR-315.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Handheld, 8 Button
Mahinga Transmitter Rautanga 315MHz
Ngā āhuatanga 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button 1.2 kbps