CMD-HHCP-418-MD
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHCP-418-MD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-HHCP-418-MD
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON
Ngā Rauemi: 1.CMD-HHCP-418-MD.pdf2.CMD-HHCP-418-MD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-HHCP-418-MD
Tau Wae CMD-HHCP-418-MD Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3299 pcs Pepa Raraunga 1.CMD-HHCP-418-MD.pdf2.CMD-HHCP-418-MD.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Ētahi Ingoa CMD-HHCP-418-MD_
CMD-HHCP-418-MD_-ND
CMDHHCP418MD
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Handheld, 8 Button
Mahinga Transmitter Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga 8 Buttons, 750 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button
Tau Raraunga (Max) - Nga tono General Remote Control, Garage Opener, RKE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMD-HHCP-418
CMD-HHCP-418
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON