CMD-HHLR-418
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHLR-418 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-HHLR-418
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON
Ngā Rauemi: CMD-HHLR-418.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-HHLR-418
Tau Wae CMD-HHLR-418 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4714 pcs Pepa Raraunga CMD-HHLR-418.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Atanga Handheld, 8 Button
Mahinga Transmitter Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button 1.2 kbps