CMD-HHLR-418_
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHLR-418_ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-HHLR-418_
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON
Ngā Rauemi: CMD-HHLR-418_.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-HHLR-418_
Tau Wae CMD-HHLR-418_ Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4383 pcs Pepa Raraunga CMD-HHLR-418_.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Handheld, 8 Button
Mahinga Transmitter Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button 1.2 kbps
Tau Raraunga (Max) 1.2 kbps Nga tono General Remote Control, Garage Opener, RKE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMD-HHLR-315-MD
CMD-HHLR-315-MD
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON
I roto i te taonga: 2586 pcs
Tikiake: CMD-HHLR-315-MD.pdf
RFQ
CMD-HHTX-315
CMD-HHTX-315
Kaihanga: Linx Technologies
I roto i te taonga: 5168 pcs
Tikiake: CMD-HHTX-315.pdf
RFQ
CMD-HHLR-418
CMD-HHLR-418
Whakaahuatanga: XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON