CMD-HHCP-315-MD
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHCP-315-MD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-HHCP-315-MD
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON
Ngā Rauemi: 1.CMD-HHCP-315-MD.pdf2.CMD-HHCP-315-MD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-HHCP-315-MD
Tau Wae CMD-HHCP-315-MD Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2915 pcs Pepa Raraunga 1.CMD-HHCP-315-MD.pdf2.CMD-HHCP-315-MD.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Atanga Handheld, 8 Button Mahinga Transmitter
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga 8 Buttons, 750 ft. Operating Distance
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button Tau Raraunga (Max) -