SG020275R-48.00
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG020275R-48.00
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .020"H X .275"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG020275R-48.00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG020275R-48.00
Tau Wae SG020275R-48.00 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .020"H X .275"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4034 pcs Pepa Raraunga SG020275R-48.00.pdf
Whānui 0.275" (6.99mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.020" (0.51mm) Haerenga Whakauru -