SG040200R-12
Hua Hua
Tau Wae: SG040200R-12
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .040"H X .200"W X 12"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG040200R-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG040200R-12
Tau Wae SG040200R-12 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .040"H X .200"W X 12"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 31640 pcs Pepa Raraunga SG040200R-12.pdf
Whānui 0.200" (5.08mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 12.000" (304.80mm)
Teitei 0.040" (1.02mm) Haerenga Whakauru -