SG040150D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG040150D-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG040150D-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FSG, .040"H X .150"W X 48"L
Ngā Rauemi: 1.SG040150D-48.pdf2.SG040150D-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG040150D-48
Tau Wae SG040150D-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 23640 pcs Pepa Raraunga 1.SG040150D-48.pdf2.SG040150D-48.pdf
Whānui 0.150" (3.81mm) Momo Gasket
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 1798-1136 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.040" (1.02mm)