SG040200R-48
Hua Hua
Tau Wae: SG040200R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .040"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG040200R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG040200R-48
Tau Wae SG040200R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .040"H X .200"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4414 pcs Pepa Raraunga SG040200R-48.pdf
Whānui 0.200" (5.08mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.040" (1.02mm) Haerenga Whakauru -