SG015200R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG015200R-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG015200R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FSG, .015"H X .200"W X 48"L
Ngā Rauemi: 1.SG015200R-48.pdf2.SG015200R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG015200R-48
Tau Wae SG015200R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 16107 pcs Pepa Raraunga 1.SG015200R-48.pdf2.SG015200R-48.pdf
Whānui 0.200" (5.08mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 1798-1134 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 48.000" (121.92cm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.015" (0.38mm)