8-19PCI-SS-3.80
Hua Hua
Tau Wae: 8-19PCI-SS-3.80
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.19 SS 3.80--8-19PCI-SS
Ngā Rauemi: 8-19PCI-SS-3.80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8-19PCI-SS-3.80
Tau Wae 8-19PCI-SS-3.80 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.19 SS 3.80--8-19PCI-SS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 72642 pcs Pepa Raraunga 8-19PCI-SS-3.80.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 3.800" (96.52mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive