8-19PCI-BD-9.0
Hua Hua
Tau Wae: 8-19PCI-BD-9.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.19 BD 9.0--8-19PCI-BD-
Ngā Rauemi: 8-19PCI-BD-9.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8-19PCI-BD-9.0
Tau Wae 8-19PCI-BD-9.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.19 BD 9.0--8-19PCI-BD- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6157 pcs Pepa Raraunga 8-19PCI-BD-9.0.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 9.000" (228.60mm)
Teitei 0.080" (2.03mm) Haerenga Whakauru Adhesive