8-19PCI-BD-18
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8-19PCI-BD-18
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.19 BD 18--8-19PCI-BD-1
Ngā Rauemi: 8-19PCI-BD-18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8-19PCI-BD-18
Tau Wae 8-19PCI-BD-18 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.19 BD 18--8-19PCI-BD-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5571 pcs Pepa Raraunga 8-19PCI-BD-18.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Teitei 0.080" (2.03mm) Haerenga Whakauru Adhesive