8-19PCI-SS-14.4
Hua Hua
Tau Wae: 8-19PCI-SS-14.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FINGESTOCK GASKET-PCI SERIES--8-
Ngā Rauemi: 8-19PCI-SS-14.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8-19PCI-SS-14.4
Tau Wae 8-19PCI-SS-14.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga FINGESTOCK GASKET-PCI SERIES--8- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4975 pcs Pepa Raraunga 8-19PCI-SS-14.4.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 14.400" (365.76mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive