8-19PCI-SS-14.0
Hua Hua
Tau Wae: 8-19PCI-SS-14.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.067 X 0.19 SS 14--8-19PCI-SS-1
Ngā Rauemi: 8-19PCI-SS-14.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8-19PCI-SS-14.0
Tau Wae 8-19PCI-SS-14.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.067 X 0.19 SS 14--8-19PCI-SS-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 24208 pcs Pepa Raraunga 8-19PCI-SS-14.0.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 14.000" (355.60mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive