44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4--44S303--CI
Ngā Rauemi: 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
Tau Wae 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4--44S303--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3130 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.500" (139.70mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole