44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75--44S317--C
Ngā Rauemi: 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75
Tau Wae 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75--44S317--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3827 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFD-2.0X4.0X0.75.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.750" (19.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole