44-CBSFN-1.25X1.5
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFN-1.25X1.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFN-1.25X1.5--44S431--CIRCU
Ngā Rauemi: 44-CBSFN-1.25X1.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFN-1.25X1.5
Tau Wae 44-CBSFN-1.25X1.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFN-1.25X1.5--44S431--CIRCU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6908 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFN-1.25X1.5.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.500" (38.10mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole