44-CBSFD-2.5X4.25X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4--44S428--C
Ngā Rauemi: 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4
Tau Wae 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4--44S428--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3364 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.250" (107.95mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole