44-CBSFD-0.75X1.75X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4--44S380--
Ngā Rauemi: 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4
Tau Wae 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4--44S380-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4327 pcs Pepa Raraunga 44-CBSFD-0.75X1.75X0.4.pdf
Whānui - Whānui 0.750" (19.05mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.750" (44.45mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole