28R1340-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1340-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CABLE CORE RIBBON/FLEX 28.00MM R
Ngā Rauemi: 1.28R1340-100.pdf2.28R1340-100.pdf3.28R1340-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1340-100
Tau Wae 28R1340-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CABLE CORE RIBBON/FLEX 28.00MM R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281551 pcs Pepa Raraunga 1.28R1340-100.pdf2.28R1340-100.pdf3.28R1340-100.pdf
Momo Flat Raupapa -
Ahanoa Ohanga 1.340" W x 0.280" H (34.00mm x 7.00mm) Ētahi Ingoa Q3053715
Momo Tae Free Hanging Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.590" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 1.100" W x 0.039" H (28.00mm x 1.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core ID 1.100" W x 0.039" H (28.00mm x 1.00mm) OD 1.340" W x 0.280" H (34.00mm x 7.00mm) Length 0.590" (15.00mm) Hoahoa Solid