28R1340-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1340-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1340-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 220 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1340-200.pdf2.28R1340-200.pdf3.28R1340-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
5250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1340-200
Tau Wae 28R1340-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 220 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135541 pcs Pepa Raraunga 1.28R1340-200.pdf2.28R1340-200.pdf3.28R1340-200.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.339" W x 0.280" H (34.00mm x 7.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2332
28R1340200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 1.102" W x 0.039" H (28.00mm x 1.00mm)
Taeha @ Ngaa 220 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 220 Ohm @ 100MHz ID 1.102" W x 0.039" H (28.00mm x 1.00mm) OD 1.339" W x 0.280" H (34.00mm x 7.00mm) Length 0.984" (25.00mm)