28R1476-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1476-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1476-100.pdf2.28R1476-100.pdf3.28R1476-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1476-100
Tau Wae 28R1476-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 110 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354687 pcs Pepa Raraunga 1.28R1476-100.pdf2.28R1476-100.pdf3.28R1476-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.476" W x 0.157" H (37.50mm x 4.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.512" (13.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 1.358" W x 0.039" H (34.50mm x 1.00mm) Taeha @ Ngaa 110 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 1.358" W x 0.039" H (34.50mm x 1.00mm) OD 1.476" W x 0.157" H (37.50mm x 4.00mm) Length 0.512" (13.00mm) Hoahoa Solid