28R1261-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1261-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1261-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 135 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1261-200.pdf2.28R1261-200.pdf3.28R1261-200.pdf
250 pcs
900 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1261-200
Tau Wae 28R1261-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 135 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282597 pcs Pepa Raraunga 1.28R1261-200.pdf2.28R1261-200.pdf3.28R1261-200.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.260" W x 0.305" H (32.00mm x 7.75mm)
Ētahi Ingoa 240-2331
28R1261200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.382" (9.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm)
Taeha @ Ngaa 135 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) OD 1.260" W x 0.305" H (32.00mm x 7.75mm) Length 0.382" (9.70mm)
Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28R1259-500
28R1259-500
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CFCCRIB,32*27.8*9.7MM
I roto i te taonga: 188945 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 237OHM SOLID 25.70X1.3MM