28R1261-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1261-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1261-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 350 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1261-100.pdf2.28R1261-100.pdf3.28R1261-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1261-100
Tau Wae 28R1261-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 350 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87795 pcs Pepa Raraunga 1.28R1261-100.pdf2.28R1261-100.pdf3.28R1261-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.260" W x 0.305" H (32.00mm x 7.75mm)
Ētahi Ingoa 240-2330
28R1261100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.378" (35.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm)
Taeha @ Ngaa 350 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 350 Ohm @ 100MHz ID 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) OD 1.260" W x 0.305" H (32.00mm x 7.75mm) Length 1.378" (35.00mm)