28B0686-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0686-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0686-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 91 OHM SOLID 9.52MM
Ngā Rauemi: 1.28B0686-000.pdf2.28B0686-000.pdf3.28B0686-000.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2420 pcs
7260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0686-000
Tau Wae 28B0686-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 91 OHM SOLID 9.52MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 537202 pcs Pepa Raraunga 1.28B0686-000.pdf2.28B0686-000.pdf3.28B0686-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.686" Dia (17.42mm)
Ētahi Ingoa 240-2310
28B0686000
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.375" Dia (9.52mm)
Taeha @ Ngaa 91 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 91 Ohm @ 100MHz ID 0.375" Dia (9.52mm) OD 0.686" Dia (17.42mm) Length 0.250" (6.35mm)