28B0669-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0669-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0669-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 323 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0669-000.pdf2.28B0669-000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0669-000
Tau Wae 28B0669-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 323 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5568 pcs Pepa Raraunga 1.28B0669-000.pdf2.28B0669-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.669" Dia (17.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2309 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te roa 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.276" Dia (7.01mm) Taeha @ Ngaa 323 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 323 Ohm @ 100MHz ID 0.276" Dia (7.01mm) OD 0.669" Dia (17.00mm) Length 0.984" (25.00mm) Hoahoa Solid