28B0672-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0672-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0672-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 245 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0672-000.pdf2.28B0672-000.pdf3.28B0672-000.pdf
100 pcs
250 pcs
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0672-000
Tau Wae 28B0672-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 245 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202320 pcs Pepa Raraunga 1.28B0672-000.pdf2.28B0672-000.pdf3.28B0672-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.672" Dia (17.07mm)
Ētahi Ingoa 240-2769
28B0672-000-ND
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.345" Dia (8.76mm)
Taeha @ Ngaa 245 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 245 Ohm @ 100MHz ID 0.345" Dia (8.76mm) OD 0.672" Dia (17.07mm) Length 1.000" (25.40mm)