28B0631-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0631-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0631-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 243 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0631-100.pdf2.28B0631-100.pdf3.28B0631-100.pdf
100 pcs
250 pcs
880 pcs
1760 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0631-100
Tau Wae 28B0631-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 243 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180539 pcs Pepa Raraunga 1.28B0631-100.pdf2.28B0631-100.pdf3.28B0631-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.630" Dia (16.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2308
28B0631100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.102" (27.99mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.364" Dia (9.25mm)
Taeha @ Ngaa 243 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 243 Ohm @ 100MHz ID 0.364" Dia (9.25mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 1.102" (27.99mm)