28B0625-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0625-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0625-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 280 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0625-100.pdf2.28B0625-100.pdf3.28B0625-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
440 pcs
880 pcs
1320 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0625-100
Tau Wae 28B0625-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 280 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161214 pcs Pepa Raraunga 1.28B0625-100.pdf2.28B0625-100.pdf3.28B0625-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.625" Dia (15.88mm)
Ētahi Ingoa 240-2115
28B0625100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.125" (28.58mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.310" Dia (7.87mm)
Taeha @ Ngaa 280 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 280 Ohm @ 100MHz ID 0.310" Dia (7.87mm) OD 0.625" Dia (15.88mm) Length 1.125" (28.58mm)
Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28B0625-1
28B0625-1
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 225OHM SOLID 7.90MM