28B0591-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0591-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0591-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 377 OHM SOLID 5.9MM
Ngā Rauemi: 1.28B0591-200.pdf2.28B0591-200.pdf3.28B0591-200.pdf
100 pcs
440 pcs
880 pcs
1320 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0591-200
Tau Wae 28B0591-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 377 OHM SOLID 5.9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146869 pcs Pepa Raraunga 1.28B0591-200.pdf2.28B0591-200.pdf3.28B0591-200.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.591" Dia (15.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2242
28B0591200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.378" (35.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.232" Dia (5.90mm)
Taeha @ Ngaa 377 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 377 Ohm @ 100MHz ID 0.232" Dia (5.90mm) OD 0.591" Dia (15.00mm) Length 1.378" (35.00mm)