28B0735-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0735-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0735-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 250 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0735-000.pdf2.28B0735-000.pdf3.28B0735-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
640 pcs
1280 pcs
5120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0735-000
Tau Wae 28B0735-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 250 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125970 pcs Pepa Raraunga 1.28B0735-000.pdf2.28B0735-000.pdf3.28B0735-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.735" Dia (18.67mm)
Ētahi Ingoa 10727
28B0735000
TB0735X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.125" (28.58mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.400" Dia (10.16mm)
Taeha @ Ngaa 250 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 250 Ohm @ 100MHz ID 0.400" Dia (10.16mm) OD 0.735" Dia (18.67mm) Length 1.125" (28.58mm)
Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28B0736-0
28B0736-0
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 176OHM SOLID 10.90MM
I roto i te taonga: 25160 pcs
Tikiake: 28B0736-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 170OHM SOLID 13.10X3.7MM
I roto i te taonga: 28502 pcs
Tikiake: 28B0785.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE 188OHM SOLID 10.21MM