28B0735-300
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0735-300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0735-300
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 150 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0735-300.pdf2.28B0735-300.pdf3.28B0735-300.pdf
250 pcs
500 pcs
1080 pcs
5400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0735-300
Tau Wae 28B0735-300 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 150 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246327 pcs Pepa Raraunga 1.28B0735-300.pdf2.28B0735-300.pdf3.28B0735-300.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.735" Dia (18.67mm)
Ētahi Ingoa 240-2311
28B0735300
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.562" (14.27mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.400" Dia (10.16mm)
Taeha @ Ngaa 150 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 150 Ohm @ 100MHz ID 0.400" Dia (10.16mm) OD 0.735" Dia (18.67mm) Length 0.562" (14.27mm)