28B0773-050
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0773-050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0773-050
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 141 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0773-050.pdf2.28B0773-050.pdf3.28B0773-050.pdf
250 pcs
660 pcs
1320 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0773-050
Tau Wae 28B0773-050 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 141 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242517 pcs Pepa Raraunga 1.28B0773-050.pdf2.28B0773-050.pdf3.28B0773-050.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.773" W x 0.515" H (19.64mm x 13.10mm)
Ētahi Ingoa 240-2497
28B0773050
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.458" W x 0.201" H (11.64mm x 5.10mm)
Taeha @ Ngaa 141 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 141 Ohm @ 100MHz ID 0.458" W x 0.201" H (11.64mm x 5.10mm) OD 0.773" W x 0.515" H (19.64mm x 13.10mm) Length 0.500" (12.70mm)