28B0870-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0870-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0870-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 122 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0870-100.pdf2.28B0870-100.pdf3.28B0870-100.pdf
100 pcs
250 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0870-100
Tau Wae 28B0870-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 122 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226281 pcs Pepa Raraunga 1.28B0870-100.pdf2.28B0870-100.pdf3.28B0870-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.870" Dia (22.10mm)
Ētahi Ingoa 240-2116
28B0870100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.540" Dia (13.72mm)
Taeha @ Ngaa 122 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 122 Ohm @ 100MHz ID 0.540" Dia (13.72mm) OD 0.870" Dia (22.10mm) Length 0.500" (12.70mm)