28B1020-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B1020-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B1020-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 276 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B1020-100.pdf2.28B1020-100.pdf3.28B1020-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
168 pcs
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B1020-100
Tau Wae 28B1020-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 276 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66683 pcs Pepa Raraunga 1.28B1020-100.pdf2.28B1020-100.pdf3.28B1020-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.020" Dia (25.91mm)
Ētahi Ingoa 10728
28B1020100
TB1020X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.125" (28.58mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.505" Dia (12.83mm)
Taeha @ Ngaa 276 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 276 Ohm @ 100MHz ID 0.505" Dia (12.83mm) OD 1.020" Dia (25.91mm) Length 1.125" (28.58mm)