XAN.M22.GLA.6R
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XAN.M22.GLA.6R
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: XAN.M22.GLA.6R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XAN.M22.GLA.6R
Tau Wae XAN.M22.GLA.6R Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4146 pcs Pepa Raraunga XAN.M22.GLA.6R.pdf
Kua oti te Rei - Raupapa XP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray, Red Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)