XAN.M22.GLA.6G
LEMOLEMO
XAN.M22.GLA.6G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XAN.M22.GLA.6G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.XAN.M22.GLA.6G.pdf2.XAN.M22.GLA.6G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XAN.M22.GLA.6G
Tau Wae XAN.M22.GLA.6G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga 1.XAN.M22.GLA.6G.pdf2.XAN.M22.GLA.6G.pdf
Kua oti te Rei - Raupapa XP
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1287
XANM22GLA6G
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -50°C ~ 170°C
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)