XAN.M13.GLA.6G
LEMOLEMO
XAN.M13.GLA.6G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XAN.M13.GLA.6G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.XAN.M13.GLA.6G.pdf2.XAN.M13.GLA.6G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XAN.M13.GLA.6G
Tau Wae XAN.M13.GLA.6G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4736 pcs Pepa Raraunga 1.XAN.M13.GLA.6G.pdf2.XAN.M13.GLA.6G.pdf
Kua oti te Rei - Raupapa XP
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1284
XANM13GLA6G
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -50°C ~ 170°C
Tau o nga Tauranga 13 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Rauemi Backshell, Pae Sulfone Nga tono Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XAN.M13.GLA.6A
XAN.M13.GLA.6A
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5387 pcs
Tikiake: XAN.M13.GLA.6A.pdf
RFQ
XAN.M13.GLA.6GZ
XAN.M13.GLA.6GZ
Kaihanga: LEMO