XAN.M13.GLA.3G
Hua Hua
Tau Wae: XAN.M13.GLA.3G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: XAN.M13.GLA.3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XAN.M13.GLA.3G
Tau Wae XAN.M13.GLA.3G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5368 pcs Pepa Raraunga XAN.M13.GLA.3G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M13 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa XP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm)