XAN.M13.GLC.6G
Hua Hua
Tau Wae: XAN.M13.GLC.6G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: XAN.M13.GLC.6G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XAN.M13.GLC.6G
Tau Wae XAN.M13.GLC.6G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5703 pcs Pepa Raraunga XAN.M13.GLC.6G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone