SKN.M22.GLMG
Hua Hua
Tau Wae: SKN.M22.GLMG
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 22POS CRIMP
Ngā Rauemi: SKN.M22.GLMG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKN.M22.GLMG
Tau Wae SKN.M22.GLMG Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 22POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5016 pcs Pepa Raraunga SKN.M22.GLMG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 1.2A Whakaaetanga Mea -