SKN.M16.GLNG
Hua Hua
Tau Wae: SKN.M16.GLNG
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER
Ngā Rauemi: SKN.M16.GLNG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKN.M16.GLNG
Tau Wae SKN.M16.GLNG Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5772 pcs Pepa Raraunga SKN.M16.GLNG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M16 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Mea -