SKN.M18.GLLG
Hua Hua
Tau Wae: SKN.M18.GLLG
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua RCPT PNL MNT
Ngā Rauemi: SKN.M18.GLLG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKN.M18.GLLG
Tau Wae SKN.M18.GLLG Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga RCPT PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5989 pcs Pepa Raraunga SKN.M18.GLLG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M18 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea -