SKN.M22.GLLN
Hua Hua
Tau Wae: SKN.M22.GLLN
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SKN.M22.GLLN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKN.M22.GLLN
Tau Wae SKN.M22.GLLN Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga SKN.M22.GLLN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -