SKN.M13.GLNG
Hua Hua
Tau Wae: SKN.M13.GLNG
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER
Ngā Rauemi: SKN.M13.GLNG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKN.M13.GLNG
Tau Wae SKN.M13.GLNG Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4879 pcs Pepa Raraunga SKN.M13.GLNG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M13 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -